Fylkesmesterskap, Trysil SKL, 08-09.06.2013:

Mesterskap:

Kl 3-5: 1. Ole Martin Klabb Døsen, Løiten (5) 346, 2eo. Marius Babb Mellembakken, Løiten (5) 344, 3eo. Sverre M Frøshaug, Løiten (5) 344, 4. Hans Vidar Stensrud, Stange og Romedal (5) 343, 5. Ingvar Brohaug, Alvdal (5) 343, 6. Roger Nilsen, Tynset (5) 343, 7. Kristoffer Sannvoll, Jordet og Tenaasen (5) 342, 8. Eline Tovseth Vatne, Nord-Odal (5) 342, 9. Kjell Ivar Brustad, Eidskog (5) 341, 10. Anita Lundby, Stange og Romedal (4) 341, 11. Monica Brevig Berg, Sørskogbygda (5) 340, 12. Frank Willy Lie Bråten, Trysil (4) 340, 13. Arne Erik Christophersen, Lismarken (5) 340, 14. Lars Lind, Jordet og Tenaasen (5) 340, 15. Erik Solvang, Jordet og Tenaasen (4) 339

V55: 1. Egil Wikan, Nora 341, 2. Lars Ole Nygaard, Åmot 340, 3. Erik Skaug, Åsheim 339, 4. Idar Moseng, Nora 339, 5. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark) 334

Kl 1: 1. Hanne Kristin. Strypet, Alvdal 246, 2. Silje Larsson, Bjørnen (Østerdal) 244, 3. Per G. Østli, Stange og Romedal 243, 4. Anna Christine Bakken, Åsheim 241, 5. Margit Hagen, Grue 241

Kl 2: 1. Torill Engevold, Stange og Romedal 344, 2. Bente Svehagen, Elverum 338, 3. Sofie Bårdseng Løvseth, Løiten 333, 4. Vegard Sveen, Osen (Østerdal) 327

Rekrutt: 1. Martin Lang-Ree Bjerke, Løiten 349, 2. Mari B Løvseth, Løiten 347, 3. Marthe Køhl, Elverum 347, 4. Kristian Westum, Tynset 347, 4. Marte Marie Engebretsgård, Åsheim 347, 6. Adrian Aasegaard, Tynset 344, 7. Nils Erik Nordhagen, Elverum 344, 8. Emma Lundberg, Elverum 344, 9. Viktor Rasmussen, Stange og Romedal 339

Eldre rekrutt: 1. Marius Liengen, Sørskogbygda 350, 2. Hans Kristian Lundby, Stange og Romedal 350, 3. Mathias Hanstad Lundby, Sørskogbygda 349, 4. Morten Reinertsen, Alvdal 349, 5. Oda B. Løvseth, Løiten 349, 6. Vegard S. Nordhagen, Elverum 348, 7. Theodor Skramstad, Åmot 348, 8. Arnt Erik Wollum, Søndre Odalen 348, 9. Christian Køhl, Elverum 347, 10. Seline Bergerengen Holm, Nordskogbygda 345

Junior: 1. Ingeborg Lundby, Stange og Romedal 350, 2. Jenny Tovseth Vatne, Nord-Odal 348, 3. Sindre Nordvik, Brumunddal 348, 4. Sondre Hagesveen Hagen, Alvdal 347, 5. Emilie Haget, Elverum 346, 6. Ingrid Skjerven, Nord-Odal 344, 7. Gyda Nordhagen, Elverum 344, 8. Sigrid Indrebø Haakonsen, Sørskogbygda 344, 9. Jenny Elise Lundkvist, Nora 343

V65: 1. Per Olav Holden, Jordet og Tenaasen 350, 2. Gunnar Skjæret, Jordet og Tenaasen 350, 3. Tore Hartz, Elverum 350, 4. Tor Lillemoen, Brumunddal 349, 5. Jon Arne Løvseth, Løiten 348, 6. Finn Tøraasen, Jordet og Tenaasen 347, 7. Rolv Baadshaug, Brumunddal 347, 8. Hans Sollid, Alvdal 345

V73: 1. Odd Rønningen, Osen (Østerdal) 349, 2. Iver Nymoen, Kvikne 348, 3. Magnus Strand, Trysil 348, 4. Arnold Olsen, Osen (Østerdal) 347, 5. Rolf Lutnæs, Trysil 347, 6. Odd Arne Køhl, Elverum 347, 7. Martin Ottershagen, Jordet og Tenaasen 345

Hovedskyting:

Klasse 1: 1. Hanne Kristin. Strypet, Alvdal 246, 2. Silje Larsson, Bjørnen (Østerdal) 244, 3. Per G. Østli, Stange og Romedal 243, 4. Anna Christine Bakken, Åsheim 241, 5. Margit Hagen, Grue 241, 6. Jonas Solberg, Nord-Odal 238, 7. Hege Larsson, Bjørnen (Østerdal) 236, 8. Geir Ove Leine, Lismarken 235, 9. Mai Liss Hjerpseth, Eidskog 233, 10. Jan Arne Stræte, Våler 218

Klasse 2: 1. Torill Engevold, Stange og Romedal 245, 2. Bente Svehagen, Elverum 244, 3. Sofie Bårdseng Løvseth, Løiten 242, 4. Vegard Sveen, Osen (Østerdal) 240, 5. Ole Johnny Trogstad, Kongsvinger og omegn 235, 6. Kåre Morten Tangen, Jordet og Tenaasen 235, 7. Svein Erik Larsson, Bjørnen (Østerdal) 234, 8. Stein Surén, Sørskogbygda 233, 9. Anniken Moseng Ryen, Dalsbygda 230, 10. Frank Holmseth, Eidet 223, 11. Britt K. Østli, Stange og Romedal 219, 12. Kjell Løvåsen, Trysil 210, 13. Hans Bjarne Bustad, Stange og Romedal 203, 14. Arild Amundsen, Bjørnen (Østerdal) 199

Klasse 3: 1. Bjørnar Sørli Hemstad, Trysil 237, 2. Harry Bekkelund, Klara 231, 3. Øivind Kvarnstrøm, Elverum 230, 4. Jan Erik Linderud, Elverum 225, 5. Hallgeir Huse, Åsnes 224, 6. Lena Amundsen, Lismarken 223, 7. Marie Stubsjøen, Lonås 223, 8. Ole Martin Haget, Elverum 211, 9. Kristin Christophersen, Lismarken 202

Klasse 4: 1. Anita Lundby, Stange og Romedal 244, 2. Tommy Ådlandsvik, Sørskogbygda 242, 3. Erik Solvang, Jordet og Tenaasen 241, 4. Frank Willy Lie Bråten, Trysil 240, 5. Cathrine Brevig Berg, Sørskogbygda 239, 6. Sondre Heggberget, Jordet og Tenaasen 237, 7. Einar Westum, Tynset 237, 8. Hans Petter Haget, Elverum 237, 8. Per Egil Storsveen, Løiten 237, 10. Kristian Matsen, Sørskogbygda 237, 11. Sara Hovland Hauge, Elverum 237, 12. Christopher M. Skaug, Åsheim 236, 13. Tobias Hodøl, Alvdal 234, 14. Torgeir Graneng, Fåset 234, 15. Lars Ola Rustad, Nord-Odal 233, 16. Per Kristian Lønhøiden, Eidskog 233, 17. Thomas Borgen Moen, Sørskogbygda 232, 18. Bjørn Marius Johnsen, Nord-Odal 231, 19. Morten Grønvold, Åsheim 229, 20. Britt Nesteby, Tolgen 229, 21. Anne Beate Engebretsen, Øvre Rendal 228, 22. Christian Borgen Moen, Sørskogbygda 228, 23. Hans Martin Skjefstad, Trysil 228, 24. Per Eivind Støre Evensen, Elverum 225

Klasse 5: 1. Ole Martin Klabb Døsen, Løiten 248, 2. Ingvar Brohaug, Alvdal 244, 3. Rune Vandevjen Olsen, Nord-Odal 244, 4. Marius Babb Mellembakken, Løiten 244, 5. Lars Lind, Jordet og Tenaasen 244, 6. Sverre M Frøshaug, Løiten 244, 7. Hans Vidar Stensrud, Stange og Romedal 244, 8. Eline Tovseth Vatne, Nord-Odal 244, 9. Roger Nilsen, Tynset 243, 10. Kristoffer Sannvoll, Jordet og Tenaasen 243, 11. Odd Ivar Pedersen Lang-Ree, Elverum 242, 12. Vegar Stålem, Nora 241, 13. Lene Kristin B. Løvåsen, Trysil 241, 14. Bent Ove Bredal Løvåsen, Trysil 241, 14. Monica Brevig Berg, Sørskogbygda 241, 16. Kjell Ivar Brustad, Eidskog 241, 17. Arne Erik Christophersen, Lismarken 241, 18. Erland Haugen, Røros 241, 19. Thomas Baar, Lonås 240, 20. Fride Berg Standerholen, Stange og Romedal 240, 21. Lise Faldbakken, Stange og Romedal 239, 22. Maren Oline Nygaard, Åmot 239, 23. Frank Nordhagen, Elverum 239, 24. Bjørn Lind, Jordet og Tenaasen 238, 25. Morten Undseth, Elverum 238, 26. Jan- Eivind Skjæret, Jordet og Tenaasen 237, 27. Per Anders Gjørsli, Løiten 236, 28. Magne Egil Westum, Tynset 236, 29. Jon Inge Vestby, Lismarken 235, 30. Einar Furuseth, Lismarken 235, 31. Lars Lillebo Tøraasen, Trysil 234, 32. Vidar Livoll, Tynset 234, 33. Sven Tore Tråseth, Lismarken 232, 34. Pål Kristian Kværneng, Løiten 228

Klasse V55: 1. Idar Moseng, Nora 245, 2. Egil Wikan, Nora 244, 3. Erik Skaug, Åsheim 243, 4. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark) 242, 5. Lars Ole Nygaard, Åmot 240, 6. Yngve Sannvoll, Åsnes 239, 7. Knut Nordnes, Nordskogbygda 238, 8. Arve Lind, Jordet og Tenaasen 237, 9. Bjørn Lindkjølen, Rauhella 237, 10. Arild Solvang, Eidet 235, 11. Oddvar Svingen, Eidskog 234, 12. Knut Skaug, Åsheim 228, 13. Kjell Vestmo, Trysil 227, 14. Steinar Olsen, Rauhella 225, 15. John Einar Gulbrandsen, Eidskog 223, 16. Thor Dahl, Eidskog 220, 17. Stein Narjord, Narjord 218

Klasse AG3: 1. Jon Arne Løvseth, Løiten 229, 2. Jo Ivar Løvseth, Løiten 225

Klasse HK416: 1. Andreas Hovde Guldbrandsen, Kampeskadronen 233, 2. Vegar Stålem, Nora 222, 3. Steffen Kristiansen, Kampeskadronen 221, 4. Even Stålem, Kampeskadronen 221, 5. Karl-Even Sannerhaugen Brukvan, Kampeskadronen 221, 6. Mathias Brandtzæg Stolpestad, Kampeskadronen 218, 7. Kjetil Hermansen Hætta, Kampeskadronen 217, 8. Karina Kvalsund, Kampeskadronen 212, 9. Robert Stornes, Kampeskadronen 209

Klasse ASP: 1. Mina Oline Gjørsli, Løiten 203, 1. Iver Martinus Gjørsli, Løiten 232, 3. Markus Lauritzen, Sørskogbygda 224, 4. Espen Nedgården, Sørskogbygda 224, 5. Geir Ove Trogstad, Kongsvinger og omegn 224, 6. Andreas Berg Ådlandsvik, Sørskogbygda 239

Klasse R: 1. Martin Lang-Ree Bjerke, Løiten 249, 2. Marthe Køhl, Elverum 248, 3. Marte Marie Engebretsgård, Åsheim 248, 3. Kristian Westum, Tynset 248, 5. Mari B Løvseth, Løiten 247, 6. Emma Lundberg, Elverum 245, 7. Adrian Aasegaard, Tynset 245, 8. Viktor Rasmussen, Stange og Romedal 244, 9. Nils Erik Nordhagen, Elverum 244, 10. Karsten Brådalen, Åmot 243, 11. Åshild Tovseth Vatne, Nord-Odal 243, 12. Kristian Brohaug, Alvdal 242, 13. Øyvind Lauritzen, Sørskogbygda 242, 14. Martin Strypet, Alvdal 241, 15. Jørn Strypet, Alvdal 241, 16. Ola Storsveen Storbæk, Løiten 239, 17. Emil Nygårdseter, Kongsvinger og omegn 239, 18. Maren Husås, Søndre Odalen 238, 19. Ole Joar Trogstad, Kongsvinger og omegn 237, 20. Lars Magne Lundby, Stange og Romedal 236, 21. Håkon Sørhuus, Trysil 229, 22. Max Bolte, Alvdal 227

Klasse ER: 1. Marius Liengen, Sørskogbygda 250, 2. Oda B. Løvseth, Løiten 250, 3. Morten Reinertsen, Alvdal 250, 4. Hans Kristian Lundby, Stange og Romedal 250, 5. Christian Køhl, Elverum 249, 5. Seline Bergerengen Holm, Nordskogbygda 249, 7. Mathias Hanstad Lundby, Sørskogbygda 249, 7. Arnt Erik Wollum, Søndre Odalen 249, 9. Vegard S. Nordhagen, Elverum 248, 10. Theodor Skramstad, Åmot 248, 11. Anders Nedgården, Sørskogbygda 247, 12. Karl Magnus Lundkvist, Nora 247, 13. Herman Teigen Nordlien, Lismarken 246, 14. Bjørnar Mork, Åsheim 244, 15. Ida  Johnsrud, Grue 243, 16. Even Kjernåsen, Åsheim 241, 17. Harald Nordli Ødegård, Søndre Odalen 240, 18. Hågen Strypet, Alvdal 230, 19. Kevin S. Løveng, Løiten 229, 20. Sigurd Finsrud, Nord-Odal 225

Klasse J: 1. Ingeborg Lundby, Stange og Romedal 250, 2. Sindre Nordvik, Brumunddal 248, 3. Jenny Tovseth Vatne, Nord-Odal 248, 4. Sigrid Indrebø Haakonsen, Sørskogbygda 248, 5. Sondre Hagesveen Hagen, Alvdal 247, 6. Emilie Haget, Elverum 246, 7. Gyda Nordhagen, Elverum 246, 8. Jenny Elise Lundkvist, Nora 245, 9. Ingrid Skjerven, Nord-Odal 245, 10. Fredrik Evensen, Brumunddal 245, 11. Jørgen Lunde, Tangen 243, 12. Sigurd Steen, Løiten 243, 13. Ola Rosenlund Lierhagen, Nes (Hedmark) 243, 13. Syver Fjeld, Nord-Odal 243, 15. Conrad Leine, Lismarken 243, 16. Johannes Fløtlien Barli, Åsheim 242, 17. Gard Flemming Sveum, Løiten 241, 18. Ida Mari Engevold, Stange og Romedal 236, 19. Simen Johnsrud, Grue 224

Klasse V65: 1. Rolv Baadshaug, Brumunddal 250, 1. Tore Hartz, Elverum 250, 3. Gunnar Skjæret, Jordet og Tenaasen 250, 4. Per Olav Holden, Jordet og Tenaasen 250, 5. Tor Lillemoen, Brumunddal 250, 6. Jon Arne Løvseth, Løiten 249, 7. Finn Tøraasen, Jordet og Tenaasen 249, 7. Hans Sollid, Alvdal 249, 9. Arne Helseth, Tangen 248, 10. Hans Sigvart Stensrud, Stange og Romedal 248, 11. Terje Hågensen, Stange og Romedal 248, 12. Birger Holtet, Åslia 247, 13. Oddleif Drevsjømoen, Fjeld 247, 14. Odd Skundberg, Brumunddal 247, 15. Per Dalåsen, Alvdal 246, 16. Oddvar Bjerktun, Åslia 246, 17. Karsten Kjernåsen, Trysil 245, 18. Jan Erik Olbergsveen, Elverum 244, 19. Arild Bratvoldsengen, Stange og Romedal 244, 20. Aage Nordhagen, Brumunddal 243, 21. Kristian Risbakken, Fjeld 243, 22. Trond Sætre, Trysil 243, 23. Johnny Foss, Stange og Romedal 242, 24. Johnny Eriksen, Grue 241, 25. Erik Kulusveen, Åmot 241, 26. Ove Evensen, Lismarken 239, 27. Arild Skogheim, Eidet 231

Klasse V73: 1. Iver Nymoen, Kvikne 250, 2. Odd Rønningen, Osen (Østerdal) 249, 3. Odd Arne Køhl, Elverum 249, 4. Magnus Strand, Trysil 248, 4. Martin Ottershagen, Jordet og Tenaasen 248, 6. Rolf Lutnæs, Trysil 248, 7. Halvor Berger, Bjørnen (Østerdal) 248, 8. Arnold Olsen, Osen (Østerdal) 248, 9. Finn Ragnar Berg, Sørskogbygda 247, 9. Jon Erik Lund, Stange og Romedal 247, 11. Kristian Høljeneset, Vestre Trysil 247, 12. Ingar Jota, Jordet og Tenaasen 246, 12. Geir Bakken, Elverum 246, 14. Lars Hovland, Hamar og Omegn 246, 15. Knut Wedum, Elverum 245, 16. Engebret Østerås, Vingelen 245, 17. Erik Hamre, Eidskog 245, 18. Rolf Jenssen, Stange og Romedal 244, 19. Lars Jota, Osen (Østerdal) 244, 20. Jan Sætereng, Elverum 243, 21. Bjørn Nygård, Våler 243, 22. Arvid Hegg, Trysil 243, 23. Arne Molberg, Våler 242, 24. Ole Jostein Kildahl, Løiten 240, 25. Sigmund Taugbøl, Eidskog 240, 26. Per Ola Engernes, Eidet 239, 27. Magne Ottershagen, Åsnes 239, 28. Ottar Dellerud, Elverum 238, 29. Finn Repseth, Eidskog 237, 30. Oddvar Smedbakken, Bjørnen (Østerdal) 236, 31. Thor Erik Storholm, Osen (Østerdal) 235, 32. Harald Westgård, Åmot 222

Lagskyting:

samlags skyting senior: 1. Hedmark 1, 386 (12*) (Anita Lundby (4), 95 (4*) , Arne Erik Christophersen (5), 96 (2*) , Marius Babb Mellembakken (5), 99 (3*) , Sverre M Frøshaug (5), 96 (3*) ), 2. Solør 1, 384 (16*) , 3. Nord-Østerdal 1, 384 (12*)

samlag veteran: 1. Østerdal 1, 395 (18*) (Gunnar Skjæret (V65), 100 (5*) , Per Olav Holden (V65), 100 (8*) , Lars Ole Nygaard (V55), 100 (2*) , Knut Nordnes (V55), 95 (3*) ), 2. Hedmark 1, 393 (23*) , 3. Østerdal 2, 388 (19*)

samlag ungdom: 1. Hedmark 2, 396 (20*) (Bjørnar Mork (ER), 100 (5*) , Martin Lang-Ree Bjerke (R), 99 (7*) , Jørgen Lunde (J), 98 (3*) , Conrad Leine (J), 99 (5*) ), 2. Hedmark  1, 394 (23*) , 3. Solør 1, 394 (19*)

Lagskyting 200m:1 Jordet og Tennåsen I, 291 2. Løiten 290, 3 Elverum 288